четвер, 11 грудня 2014 р.


  11 грудня бібліотекарі філії №6 провели для студентів ХПТК загальносистемний захід – позитив-кранч «Молоді, зухвалі, перспективні».
        Тема корисного, активного дозвілля була розкрита яскравими прикладами і засобами. Гість заходу, адміністратор клубу активного відпочинку «Адреналін» («Кава»), Валерій Шмігельський дуже цікаво розповів про особливості екстремального, але позитивного молодіжного дозвілля, яке захопило не тільки учасників клубу, а й тих, хто хоч раз спробував здійснити свої бажання, і відчути смак адреналіну.
   Аудиторія зацікавлено слухала про незвичайні  пригоди любителів  спортивних подорожей і тусовок, ставила багато запитань, і активно спілкувалася з гостем, а проморолики продемонстрували широкий спектр пропозицій клубу.
       Таке неформальне спілкування молодих людей стало ефективною формою ознайомлення з новими ідеями пізнавального, корисного і оригінального дозвілля, скористатися якими можна усім, хто прагне  сильних і особливих вражень, та реалізації своїх здібностей і прагнень.

    

Немає коментарів:

Дописати коментар