четвер, 28 вересня 2017 р.

Бібліотечний фешн-ярмарок презентує…Гамірно і весело, яскраво й по-осінньому романтично вирував сьогодні ярмарковий зал бібліотеки.
     
     
    Бурхливе дійство в українському фольклорному жанрі розгорталося на розважальному майданчику «Забавки-співанки» з виставковими експозиціями.
  


З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек готувалися не лише працівники, а й користувачі, які окрім вітань і концертних номерів подарували всім насолоду від справжнього свята, щедрого на почуття й сердечне тепло.

             
    
                            

Блискуче показали на ярмарку колорит народної стихії 2 кумасі, які дотепно «пригощали» глядачів жартівливими сценками, примовками й гуморесками.
Викликали овації й учні школи № 28 з пісенними «гостинцями» та модним дефіле в осінніх мотивах.                 

Окрасою і музою заходу стала поетична Осінь, – вона налаштувала камертон особливої приязної, довірливої атмосфери, і нагороджувала своїми дарунками лідерів культурної програми.А в садку «Під капелюхом» дозрів «Бібліотечний диво-урожай», що рекламував результати творчої діяльності нашої філії.

Запрошене товариство дізналося про цікавинки з історії бібліотечної справи, особливості модернізації бібліотек та професійні здобутки.
Під час презентування результатів проекту «Бібліотворчість: захоплюйся і твори!» були відзначені найактивніші учасники і волонтери.

Телесюжет з віртуальним експрес-майстер-класом «Декоративні броші від Яни Тєміргоєвської» та реальний майстер-клас «Троянди з осіннього листя» захопили цінителів естетичних вражень.

                  
      
 Хвилею веселощів "розігріли" аудиторію дотепні конкурси та ігри, в яких змагалися юні і дорослі під аплодисменти уболівальників.

               
        
                          

На торжку «Ласощі та пундики» вабили око духмяні смаколики – пиріжки, млинчики, печиво.

   А чумацький шинок «Закуски від Маруськи» частував хлібом із салом, овочевим асорті та солодощами.

                               

       Від працьовитих «бджілок» з бібліотечного «вулика» присутні теж отримали подарунки: смачні плоди овочів та фруктів, що прикрашали ярмаркову експозицію «Осінній барвограй».

                              

Вбирали погляди чудові вироби обдарованих користувачів, які представили свої кращі мистецькі роботи, а також квітково-декоративні композиції інтер’єру.

                                  

Немає коментарів:

Дописати коментар