пʼятниця, 23 жовтня 2020 р.

Художній світ прози Володимира Лиса

Бібліотекарі філії №6 Херсонської ЦБС провели загальносистемний вебліографічний огляд літератури "Художній світ прози Володимира Лиса" до 70-річчя від дня народження українського письменника.

Учасниці жіночого клубу "Вогник"довідалися про те, що ім'я Володимира Лиса стало відомим, насамперед, завдяки відзнакам, здобутим на конкурсі "Коронація слова" різних років. Найвідоміші з його романів-лауреатів "Коронації" - це "Острів Сильвестра" (2008) і "Століття Якова" (2010).

Присутні із задоволенням відгукнулись на пропозицію бібліотекарів поділитися своїми враженнями від прочитаної книги ювіляра.Про книгу "Століття Якова" розповіла завідувачка філією Олена Олександрівна Парнак. 

Із сумними усмішками і одночасно з захопленням прослухали жінки відгук на цю книгу Анатолія Дімарова: "Володимире, несу до суду позов. Маю 90 років, одне око, а ви змусили, не відриваючись, читати цілу добу".

А ще, затамувавши подих, переглянули трейлер до екранізації "Століття Якова".


Про книгу "І прибуде суддя" розповіла Валентина Василівна Бицак.


Своїми враженнями від читання книги Володимира Лиса "Країна гіркої ніжності" поділилася Ганна Андріївна Малая.Дякуємо всім, хто висловив свою думку про книги. Адже саме ваші позитивні емоційні відгуки вплинули на читацький вибір.

Немає коментарів:

Дописати коментар