середа, 6 березня 2019 р.

Арт-пікнік з талантом

Забудьте про свої проблеми, посміхніться і побувайте у казці…

У неймовірно гарній казці, яку створила своїми руками талановита та творча людина – Тетяна Зуєва, і представила її у бібліотеці-філії №6 на арт-пікніку «Зустріч з талантом».Пані Тетяна створила свій ляльковий світ.
Оригінальні авторські ляльки та іграшки викликали у всіх присутніх не тільки захоплення, а й велике бажання створити таку красу власними руками.


Ви тільки подивіться, як схожа на справжню смішну Пеппі ця лялька! Веснянки на носі, кіски морквяного кольору, бананчик у кишені… І книжковий пан Нільсон також ожив у вправних руках майстрині. Як же Пеппі без нього?


А це Королівський Звіздар. Його образ доповнюють стародавні карти зоряного неба та підзорна труба, яка дійсно збільшує.Найулюбленіша лялька пані Тетяни ось ця бабуся. Вона зі своїм характером, звичками та емоціями, які чітко відображає її обличчя. А в руках у бабусі авоська з пляшечкою кефіру та бубликом.
Про ляльки та іграшки нашої гості можна багато говорити, але краще один раз побачити. Таку можливість має кожен бажаючий, адже Тетяна Зуєва веде блог.

Під час арт-пікніка майстриня познайомила зі своїм блогом «Сказки у камина…». Тут ви знайдете фото виробів, майстер-класи та поринете в чарівний світ.
Тетяна продемонст-рувала власну книгу «Текстильные игруш-ки-кофеюшки» та журнали, де надруко-вані її майстер-класи.  

А ще поділилася секретами творчої праці: показала матеріали, з якого шиє ляльок, чим наповнює та розповіла про різні техніки, в яких вона працює.

                           

Бібліотекарі підготували інформацію про історію виникнення ляльки та відео-вікторину «Лялька в художній літературі».

Зустріч з талановитою майстринею пройшла в особливій атмосфері тепла і доброти. 


   Зацікавлені дівчата та жінки отримали велику насолоду від спілкування, а бібліотека ще й подаруночок від гості.

Дуже дякуємо Тетяні Зуєвій.

Немає коментарів:

Дописати коментар