Виставковий вернісаж


Відвідавши нашу бібліотеку, ви зможете безпосередньо ознайомитися з друкованими та електронними тематичними виданнями, представленими на виставках, переглядах і обрати саме ті, що стануть для вас відкриттями нових пізнавальних обріїв світу!


Читай сучасне українською. Виставка-заклик З метою підтримки, вивчення, розвитку та популяризації української мови популяризації сучасної літератури у бібліотеці була оформлена виставка-заклик «Читай сучасне українською». Відвідувачі, які цікавляться історією знаходили для себе літературу з першої полиці, розділу «Історія України: новий погляд». Для любителів художньої літератури було зібрано книги у двох розділах: «Сила художнього слова українських митців» та «Світова література в українському перекладі». Розділ «На всі випадки життя» об’єднував книги з психології, філософії, етики тощо. Найпопулярнішими були книги з розділу «Сила художнього слова українських митців», читачі розбирали книги Л. Дашвар, І. Роздобудько, Д. Корній, В. Лиса, М. Дочинця та ін. Виставка-заклик мала також інтерактивну частину. Привертали увагу користувачів привабливі маленькі розкриті книжечки. Так були роздруковані цитати з портретом автора. Відвідувачі мали назвати автора, а потім перевірити правильність своєї відповіді, поглянувши на звороті. Книги з виставки рекламувалися під час заходів: бібліографічний огляд «Полювання на бестселер», ЗС ювілейний prime-time «Я вибрала долю собі сама» до 90-річчя Ліни Костенко, патріотичний квіз «Знай свою країну!» до Дня Незалежності України, ЗС огляд літератури «Художній світ прози Володимира Лиса» (до 70-річчя від дня народження)

                        Перемога! Свята Перемога!

                            (віртуальна виставка)

Нехай мужність і героїзм цього великого радісного 
травневого святаніколи і ніким не забувається. 
Нехай дух ПЕРЕМОГИ надихає серця і веде вперед – 
до нових подвигів, успіхів та досягнень. 
Сьогодні ми звертаємося до книг, до історії, 
щоб зачерпнути сил із джерел стійкості та нескореності.  


    "Розкажу про тебе, Україно!"
                    (Виставка-селфі)

          

Під такою назвою напередодні Дня Незалежності України  відкрилась у бібліотеці-філії №6 виставка-селфі, щоб показати всім, яка чудова наша країна!
Виставка настільки яскрава і приваблива, що до неї  неможливо не підійти. 
Над її оформленням працювали не тільки бібліотекарі, а й користувачі, які приносили до бібліотеки особисті фото, де вони зображені на фоні відомих місць нашої країни. 
А бібліотекарі підібрали літературу про ці чудові куточки України.

Відтепер відвідувачі бібліотеки можуть віртуально Відвідати «Святий Київ наш великий», Софіївський парк у на Черкащині,  чарівну Одесу та проїхатися Херсонщиною. 

Побувати у Карпатах та на Закарпатті, на скелях Довбуша у Івано-Франківській області,  у Хотинській фортеці Чернівецької області та Старій фортеці на Хмельниччині.

Звертаючи увагу на бібліотечну виставку, ми у соціальній мережі Фейсбук запустили фото-естафету "Розкажу про тебе, Україно!", запропонувавши друзям, відвідувачам і всім бажаючим додавати у коментарях особисте фото з коротеньким повідомленням, де воно зроблене і, передаючи естафету, зазначити декількох своїх друзів, щоб і вони приєдналися.І ось результат: публікація має 114 коментарів, 11 репостів і збільшилось число шанувальників сторінки бібліотеки-філії №6 у Фейсбук та бібліотечного блогу.


          «Великдень іде – свято в душу несе»   
                       (виставка-інсталяція)


Свято наближається! Щоб створити для відвідувачів святкову атмосферу і радісний настрій бібліотекарі філії №6 розгорнули виставку-інсталяцію «Великдень іде – свято в душу несе».


Одним із найурочистіших для кожного християнина свята, яке приносить багато радості і душевної теплоти є Великдень. Це дійсно Великий День, який прославляє Воскресіння Ісуса Христа.
На виставці представлено багато цікавих видань. Книги та журнали з роздумами та фактами про воскресіння Христове, що лежить в основі свята Пасхи зібрані у розділі «Світле Воскресіння Христове».
Література з розділу «Такі різні писанки» знайомить з історією цього неодмінного атрибута прадавнього свята, з різними техніками виготовлення писанок.
Третій розділ «До пасхального столу» пропонує рецепти пасок з борошна, сиру, інших великодніх страв та інформацію про те, що потрібно покласти у великодній кошик. 


Виставка прикрашена стилізованими писанками, виготовленими власноруч творчими користувачами бібліотеки.


                                       

А родзинкою виставки є чарівне дерево бажань, де кожен відвідувач може розмістити великоднє яєчко, на якому написане найзаповітніше бажання.
Виставка-інсталяція діє з 10.04. по 8.05. 2019 року. Вона розрахована на широке коло користувачів. Чекаємо на зустріч з вами!    
   До 240-річного ювілею Херсона  Виставка-блокнот «Херсон: лінія життя» презентує цікаві краєзнавчі видання  історичного,  природознавчого та мистецького спрямування, які мають важливу науково-культурологічну цінність.
Нові документальні та художні твори допоможуть скласти цілісне уявлення про Херсон від періоду його заснування до сучасності, зокрема, про його особливості, культурні пам’ятки і визначні події.

Чимало таємниць зберігають старовинні будинки та підземелля, загадкова аура яких нагадує про сліди старого міста.      
Історичні розвідки С. Дяченка, С. Пиворовича, О.Паталаха, О.Лиховида, –захоплююча подорож у часі херсонськими просторами, які ваблять не тільки археологів, краєзнавців чи мандрівників, а й шукачів романтичних вражень, прадавніх скарбів та пригод.
Запрошуємо мешканців міста та гостей до активного читання!


                          «Це – моя бібліотека»Персональний перегляд з нагоди 80-річного ювілею Елеонори Орестівни Кузнецової – почесної користувачки нашої філії, лідерки жіночого клубу «Вогник» оригінально представлений з її авторськими книгами, подарованими бібліотеці, фотокартками, документальними відомостями.
  


Плідні здобутки її письменницької діяльності, активна громадянська позиція, волонтерська ініціативність – це лише окремі сторінки її насиченого життя, щедрого на подарунки долі і випробування.
     

                                 Сім’я + книга = )):


 Виставка-симпатія «Під родинною парасолькою» поєднала педагогічні та психолого-соціальні джерела, підібрані для всіх представників сім’ї – батьків, бабусь, дідусів, юних членів родини.
Проблеми виховання і розвитку дитини з найменшого віку, взаємостосунки в сім’ї між різними поколіннями, особливості родинної психології, оригінальні методики педагогічних концепцій та багато іншого – ви знайдете у розділах виставки «Я і моя Сім’я», «Дитячий світ», «Мистецтво бути разом», «Секрети щасливого дому».
         Читаємо разом!


                              На хвилях натхнення 
Виставка-серфінг «На творчій хвилі» випромінює особливу магнетичну ауру креативного рукоділля.


Вона стала окрасою бібліотечної території творчості і приваблює легким настроєвим фоном, різноманітним наповненням та ексклюзивними виробами.

«Бібліотечний дебют», «Морська душа», «Жіночий каприз», «Мій талісман» – презентують творчі роботи обдарованих користувачів, для яких це – чудова можливість показати свої захоплення іншим.
Якщо ви також маєте творчі хобі, бажання поділитися своєю красою, запрошуємо на виставковий вернісаж!
  

  Маленьке свято для гурманів модного читанняВиставка-фешенаріум «Володарі стилю» порадувала читачок бібліотеки модними трендами, книжками та аксесуарами handmade.

Мозаїчне поєднання тематичної літератури і милих жіночих дрібничок приваблює захоплені погляди не тільки дівчат, а й досвідчених господинь.

Адже краса – невід’ємна принада жіночої душі, улюблена стихія спілкування.

Інтерв’ю з відомими кутюр’є, добірка модних колекцій, яскраві ілюстративні мікси і не тільки – надають особливої елегантності цій книжковій виставці. 
Закохуємося у прекрасне разом!
                 «Дзвони Гончаревих святинь»  
   
Олесь Гончар – сумління України,
Любов пречиста.
Пісня і зоря.
По духу вірний
Правнук Кобзаря,
Великий син великої родини.
Він наш увесь.
Він твій митець і мій.
Улюбленець вкраїнського народу.
Він – втілення думок його і мрій,
Палкий поборник правди і свободи
                                                                        Кононенко Д.

Ювілейний перегляд, присвячений 100-річчю від дня народження Олеся Гончара, став образним літературним портретом класика українського письменства, громадського діяча і талановитого мислителя.
Художні та критичні твори, спогади про митця Слова підкреслюють масштабність його письменницького й гуманістичного світогляду, яскравість таланту.


Розширюймо обрії українознавства!  

Патріотична виставка-освідчення «Я обіймаю серцем Україну» пропонує читачам поміркувати над актуальними питаннями історії та сучасності.
Тут можна знайти цікаві дослідження, інтерв’ю, монографічні джерела тощо про відомих громадських діячів, чиї постаті стали знаковими для української державності, наприклад, А. Шептицького, В. Стуса, О. Теліги, Ю. Липи та ін.
Cвоєрідність національної самоідентифікації, особливості етнічної, мовної та культурної своєрідності українців висвітлюються через призму об’єктивних фактичних матеріалів: посібників, науково-популярних статей, архівних відомостей, що дозволяє по-новому переосмислити дискусійні питання історико-політичного та  ідеологічного характеру.
Виставка буде корисною не лише для учнівської молоді, студентів і викладачів, але й для всіх, хто прагне краще пізнати рідні витоки та сформувати власну точку зору на події минулого і сьогодення.


«Милосердя врятує світ»


Перегляд-емпатія «Милосердя врятує світ» презентує літературу філософського, психоло-гічного та духовного змісту.
Ідеї доброчинності, альтруїзму, милосердя – необхідні орієнтири морального вдосконалення людини.

«Людина починається з добра» – пам’ятаймо про це.
    
  

Зокрема, у 1-му розділі "Людина починається з добра!" знаходилися видання, які досліджували психологію та етику людської поведінки, моральні «механізми» вияву добра як особливої духовної властивості людини.
2-й розділ "Лікуймо наші зболені серця, Лікуймо наші душі зачерствілі"підкреслював важливість внутрішнього вдосконалення   людської натури, потребу морального катарсису через активну причетність до важливих громадських справ, волонтерство; на прикладі всесвітньовідомих особисто-стей (Флоренс Найтінгейл, Мати Тереза, Оскар Шиндлер та ін.).
3-й розділ "Благодіяння – вищий закон Всесвіту" втілював ідеї доброчинності, альтруїзму як закономірної необхідності життя через художні та реальні історії їх героїв.


                       Читачам з любов'ю...)))

Дивовижні love story чекають своїх читачів: неймовірні, особливі, чуттєві…
Виставка-сюрприз «Історії двох сердець» подарує феєрверк яскравих вражень, одкровень і несподіванок. Героїв реального та «художнього» життя поєднує піднесеність справжніх почуттів, шляхетність душ та містичні осяяння.

Кохання поруч!


  Даруймо ніжність почуттів)))

 Романтичний День закоханих… Свято справжніх почуттів, несподіва-них освідчень і сюрпризів!Хочете здивувати кохану людину? Дізнайтеся про творчі ідеї та їх креативне втілення на бібліотечній території творчості.
Найкращий подарунок – створений вами!

Виставка-сесія «Читаємо англійською в оригіналі»

Хочете вивчати англійську мову?
Або ж удосконалити свої знання? 


Виставка-сесія «Читаємо англійською в оригіналі», де представлена навчальна та художня література з англійської мови, та можливості онлайн-навчання (Пункт вільного доступу до Інтернет) у бібліотеці допоможуть вам опанувати мову міжнародного спілкування.


 Виставка-євротур «Літературна подорож Європою»                        перегляд-ракурс «Український міст у Європу»


Європейські цінності – мета нашого громадянського суспільства. Всебічне розкриття цієї ідеї – важливий крок до формування демократичної свідомості українців.
Напередодні Дня Європи в Україні, який відзначається у третю суботу травня,в бібліотеці-філії №6 оформлено тематичні виставки, присвячені європейському об’єднанню, його політичним і культурним особливостям.

Виставка-євротур «Літературна подорож Європою» та перегляд-ракурс «Український міст у Європу» знайомлять читачів бібліотеки з державами Євросоюзу через призму історичних, географічних, політико-правових та літературних видань.

Запрошуємо до читання!

                          


                          Виставка-дегустація 
                       «Духмяна кава – вишукана страва»
                    запрошує в бібліотеку на каву! 
Тут можна дізнатися про те, звідки походить звичай пити каву, яким чином вона поширилася у світі і стала елітним напоєм, прочитати історії про каву та знайти різноманітні рецепти приготування.
А ще – відкрити багато несподіванок, пов’язаних з кавою… Яких? Завітайте до бібліотеки!...
Віртуальна виставка-консультація
«Жіноча доля вибрала мене…»

 Шановні жінки! Ця виставка – для вас! (І не тільки). У ній ви знайдете літературу про себе, яка стане вашим дзеркалом, порадником, товаришем і, можливо, допоможе з’ясувати, якою ви є і якою уявляєте свою роль у багатьох сферах життя.
Ваше бачення світу може не збігатися із тим, що пропонують автори підібраних видань, але з ними варто ознайомитися, щоб отримати інтелектуальний досвід, нові естетичні враження, цікаві ідеї.
Книги містять відомості з історії, соціології, психології, мистецтва, медицини тощо, серед них є художні твори, що підкреслюють тему.

                             

                                            Віртуальна виставка-вернісаж
                     «Душа квітує у натхненні, і око радує краса»
представляє літературу та творчі роботи наших читачів у галузі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва – акварелі, вишивку, писанки, вироби з бісеру (біжутерія), витинанки, ляльки-мотанки та ін.

Сподіваємося, що вас  зацікавить література  мистецького напрямку, яку ви зможете знайти у нашій бібліотеці, вироби  обдарованих особистостей,  які систематично демонструються на різноманітних переглядах, традиційні та новаторські техніки дизайну.

Якщо ви бажаєте переглянути  віртуальну виставку  будь-ласка! Якщо захочете взяти участь у показі своїх виробів – завітайте на нашу територію творчості «Радість натхнення для всіх!»1 коментар: