Інновації в бібліотеці


Тепер із складеним нами рекомендаційним списком літератури «Читай українське», можна ознайомитися і віртуально, за допомогою сервісу «AuthorStream».


У березні 2017 року в нашій бібліотеці вперше пройшла загальносистемна акція «Бібліосутінки». «Український букфест» став яскравою подією для читачів – містична і загадкова тема захопила всіх учасників дійства.




      У 2016 році запровадили нову для нас форму роботи – квест, який був присвячений Всеукраїнському дню бібліотек, в рамках місячника шкільних бібліотек («Бібліотечний код»). Учням знз №28 вдалося розшифрувати код бібліотеки. 




 Для віртуального ознайомлення з рекомендаційним списком літератури «Дивовижний світ вишивки», складеним нами, використали сервіс «Calameo».


   


    
    Відеофільм «Бібліотворчість: захоплюйся і твори!» (програма «ProShow, Producer») представляє творчий імідж бібліотеки.






 Віртуальний банк ідей «Секрети майстерності», створений у рамках проекту «Бібліотворчість: захоплюйся і твори!» містить поради для творчих особистостей, майстер-класи, відеоуроки та ін.




 Творчих користувачів запрошуємо на майстер-класи з різних тем, які проходять в «Майстерні умілих рук», відкритій на бібліотечній території творчості.




    З 2016 року бібліотека запровадила новий проект «Бібліотворчість: захоплюйся і твори!». Мета проекту: створення сприятливих умов для виявлення творчих уподобань і здібностей користувачів бібліотеки, розкриття їх творчого потенціалу, залучення до участі у культурно-просвітницькій діяльності, пропагування літератури з культури і мистецтва.


   З нагоди святкування 65-річного ювілею бібліотеки (2015 рік) створили відеофільм «Bibliosrory: відеоекскурс з життя нашої бібліотеки» (в «ProShow, Producer»), який в яскравій і оригінальній формі розкриває багатогранну діяльність нашої філії.


  
      У 2015 році відкрилася територія творчості «Радість натхнення для всіх», де всі бажаючі можуть знайти багато цікавого та корисного для творчості.


У 2014 році випустили декілька буклетів про обдарованих користувачів бібліотеки із серії «Творча особистість».  

Однією з важливих інновацій у діяльності бібліотеки стало створення у серпні 2014 року власного блогу «Біблотечний дім». Тепер у наших читачів та користувачів Інтернету з’явилася можливість відвідати наш блог і ознайомитися з бібліотечними подіями, заходами, переглянути відеороботи та дізнатися багато цікавого про нашу бібліотеку.
   

  Усі бажаючі можуть пройти онлайн-тестування за інтересами:





Зверніть увагу на важливу інформацію: наша бібліотека надає консультації (індивідуальні та групові) про нові соціальні  послуги, якими Ви можете скористатися:


навчання користувачів пошуку нормативно-правових документів у базах даних державних і місцевих органів влади



      

        оплата комунальних послуг через Інтернет





замовлення квитків онлайн






навчання користувачів пошуку інформації щодо ЗНО 





   «Зустріч старих друзів» - пошук родичів, друзів і т.п. в соціальних мережах

   


           покупка товарів через Інтернет





   послуги з працевлаштування






   правова консультація для кожного



  

  З’явилася можливість проводити з бажаючими користувачами онлайн-навчання, заняття у Школі комп’ютерної грамотності.



                                      Відеоролик:
           "Сучасна бібліотека: нові можливості розвитку"  
                                                                                                      







       З грудня 2012 р. при бібліотеці відкрився Пункт вільного доступу до мережі Інтернет (безкоштовний, безперешкодний) з вільною зоною WI-FI.




Немає коментарів:

Дописати коментар