четвер, 18 лютого 2021 р.

Життя Лесі Українки, як сонячний промінчик!

 

Життя Лесі Українки і справді було схожим на сонячний промінчик, який і досі сяє на весь світ.


До 150-річчя від дня народження поетеси бібліотекарі філії №6 Херсонської ЦБС запросили старшокласників школи №28 на інтерактивну літературну годину «Її життя – сонячний промінь»

Згадавши факти з життя Лесі Українки та, прочитавши її вірші "Надія", "Конвалія", "Contra spem spero",дев'ятикласники з ентузіазмом відповідали на запитання вікторини.
На деякі запитання дівчата та хлопці відповідали майже хором.


Це і про справжнє ім'я Лесі Українки, і як звали її маму, з ким найбільше дружила в дитинстві, на якому музичному інструменті грала та й про драму-феєрію "Лісова пісня".Але були й такі запитання, над якими потрібно було подумати. Наприклад, розгадати ребус. Тут уже спрацювала кмітливість.


Найважчі виявилися запитання про талісман-зброю, з яким письменниця не розлучалася, про назву астероїда, названого на честь поетеси

та запитання про улюблене Лесине варення.

Вчителька уважно слідкувала за тим, хто перший правильно відповідав і оголосила результати.

Переможцями вікторини "Її життя - сонячний промінь" серед учнів 9-А класу стали Виходцева Вікторія та Громов Назар.Хочеться сподіватися, що після такого заходу старшокласники будуть пам'ятати про те, що Леся Українка, як сказав Вахтанг Кіпіані - "...це не музейний об'єкт, а пристрасна, ніжна, цікава людина, з якою ми живемо в одному українському світі"

Немає коментарів:

Дописати коментар