субота, 29 квітня 2017 р.

Тиждень молодіжної книги


                                                             

   Цьогорічний Тиждень молодіжної книги проходив  не тільки у нашій бібліотеці, а й за її межами.


Першою «ластівкою»  (23.04) стала виставка-мотиватор «Читайте з нами!», що ознайомлювала юних відвідувачів бібліотеки з кращими творами сучасного письменства. У центрі уваги, поряд з книгами були розміщені ілюстровані мотиватори, створені за участю активної молоді. Ця фішка приваблювала несподіваними образами-цитатами. ЗС літературний акорд «Сучасні імена на літературній мапі України» (25.04) став цікавим рекламним екскурсом для юнацтва 1-го курсу ХПТК.Як виявилося, сучасна українська книга – майже невідома молодим читачам. Тому віртуально-поетичне знайомство з популярними іменами письменницького бомонду було корисним для заохочення читацьких інтересів, пожвавлення молодіжного дозвілля.      Юнаки та дівчата обирали до вподоби представлені книги і читали поетичні й прозові твори Ю. Андруховича, О. Забужко, С. Жадана, Л. Дереша, І. Роздобудько та ін. 

                                   

Емоційні враження та музичні відеокліпи увиразнювали «книжковий сеанс», додаючи настрою всім.   26 квітня для студентів Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії була проведена година пам’яті «Тривожний відгомін Чорнобиля». 31-а річниця Чорнобильської трагедії знову нагадала про необхідність попередження подібних аварій не лише для України, а й для всього світу.


      Обставини Чорнобильської катастрофи та заходи з ліквідації наслідків аварії допомогли розкрити відеофрагменти документальних кадрів подій. Аудиторія схвильовано сприймала повідомлення про драматичні випробування, які довелося пережити багатьом потерпілим.

                                                 


Необхідність екологічної безпеки є важливою справою збереження життя на Землі  –  такі підсумки стали головною ідеєю заходу.
Промо-захід  оpen-air «Бібліотека під зеленими вітрилами» проходив на бібліотечному подвір’ї. Молодь, яка прямувала поряд з бібліотекою, ознайомлювалася з представленими на вітрині книгами і отримувала рекламні візитки, та могла зареєструватися в «експрес»-режимі (27.04).


                                     
       
      Широкий асортимент літературної продукції пропонувала молоді книжкова вежа «Читай сучасне, українське». Інтрига полягала у пошуках «своєї» книги (28.04).   
  
                                                 


     

     

    
    Не просто було обрати за уподобаннями юнацтва твір для рандеву з книгою «Книга року» (29.04), адже у кожного різні смаки. Тож було представлено  2 книги, які користуються найбільшим успіхом у наших читачів: «Ґудзик» І. Роздобудько для дівчат, та «Подорож на Пуп Землі» М.Кідрука для юнаків.   Також упродовж усього Тижня юні читачі у бліц-опитуванні «Молодь рекомендує» радили прочитати ровесникам свої улюблені твори. 

                               
    Тож протягом усього Тижня в епіцентрі активного молодіжного читання була  книга, просвітницькі заходи та спілкування.

Немає коментарів:

Дописати коментар