вівторок, 12 грудня 2017 р.

ЗС журфікс «Таємниці навколо нас»


Які дива і таємниці приховує книга?

Про це було цікаво дізнатися учням зош №28, і помандрувати історичними періодами творення книги у різних країнах.    За допомогою відеофільму школярі побували у найдавніших епохах, побачили раритетні зразки писемної та книжкової продукції, старовинні й сучасні бібліотеки світу, а потім перенеслися в інформаційну комп’ютерну еру, у 3-тє тисячоліття.


Золотий диск «Вояджера», на якому вчені зашифрували повідомлення ймовірним розумним мешканцям Всесвіту,вразив юних слухачів можливістю передати та отримати інопланетні відгуки.
Американські дослідники справді зафіксували загадкові сигнали з космічних широт, хоча поки що вони залишаються одиничними й унікальними.
Здається неймовірним, але, напевно, в майбутньому подібне міжпланетне «спілкування» електронно-інформаційного характеру стане звичайним, як багато знайомих речей.

Така трансформація матеріалів для збереження і передачі відомостей  – від наскельних малюнків – до технічно вдосконалених інформаційних пристроїв показала школярам еволюційний процес поширення знань і людського досвіду, що триває і розвивається вже у глобальних вимірах.

Немає коментарів:

Дописати коментар