пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Рік Китаю в Україні


Відзначаючи рік Китаю в Україні та 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами, бібліотекарі філії №6 завітали до Херсонської ЗОШ №30 з яскравим заходом «Китайські традиції».
Дев’ятикласники з великою цікавістю слухали дивовижну історію про те, чому цю країну називають «Піднебесною», правдиві факти про Шанхай, побачили різноманітні архітектурні споруди Китаю і багато іншого.
Через ігровий момент «Правда-неправда» хлопці і дівчата визначали характерні особливості Піднебесної. Той, хто вибирав те чи інше запитання, відповідав правда це чи ні.

Коли питання було спірне, молодь голосувала: хто за Правду, хто за Неправду. І таким чином доходили до висновку.

А підтвердження правдивому факту після цього переглядали на екрані.

Активно учні обговорювали факти про Велику Китайську Стіну. І навіть ті, хто вважали, що знають про неї все (девятикласники виявились надзвичайно ерудовані) дізналися дещо нове з відео та літератури.

Старшокласникам дуже сподобались вислови Конфуція, і ми всі разом навіть розбирали зміст деяких.


Звернули увагу і на Китайський календар, який тісно пов'язаний із гороскопом та складається з послідовного чергування 12 тварин.

А тому у наступному завданні учні повинні були скласти звірів у необхідній послідовності.

Школярі познайомилися з творчістю китайського поета Ли Бо, а також з книгами, де є його вірші та інших поетів та книгами про Китай.
 Книжковий перегляд «Секрети Піднебесної» був доповнений атрибутами з самого Китаю: іграшки – фігурки китайців, листівка з розписом по батику, серветка, віяла, а також предметами, які винайшли в цій країні: папір, шовкова шаль, фарфорові фігурки, компас. Всі ці предмети бібліотекарі збирали разом з користувачами бібліотеки.


Особливої уваги заслуговує віяло, яке перетворюється у капелюх. Дівчатка зразу захотіли сфотографуватися в ньому.Сюрпризом для всіх стали передбачення на успішний і щасливий 2020 рік, які кожен вибирав сам з китайського віяла-капелюха.


Старшокласників зацікавили предмети з Китаю та книги.


Віртуальна мандрівка у Піднебесну відбулась. Тепер можна збиратися і в реальну.

1 коментар:

  1. ВСЕ ЧИТАЙТЕ ЦЕ ЗАВДАННЯ НА ЯК ВІДПОВІДАЮТЬ МОЮ КРЕДИТУ З ЛЕГІТОВОЇ І КОРІБНОЇ КОМПАНІЇ Мене звуть Керстін Ліс, я шукав кредит, щоб погасити свої борги, всі, кого я зустрів, шахраювали і брали гроші, поки нарешті не зустріли пана, Бенджаміна Брейль Лі Він міг дати мені позику в розмірі 450 000,00 R. Він також допоміг деяким моїм колегам. Я сьогодні говорю як найщасливіша людина у всьому світі, і я сказав собі, що будь-який позикодавець, який рятує мою родину від нашого бідного становища, я скажу ім'я всьому широкому світові, і я так радий сказати, що моя родина повертається назавжди, тому що мені була потрібна позика, щоб почати своє життя на всьому протязі, оскільки я єдина мама з 3 дітьми, і весь світ здавався, що він висить на мені, поки я не мав на увазі, що Бог послав позикодавця, який змінив моє життя і що в моїй родині, БОГ, що побоюється кредитора, містер, Бенджамін, він був Спаситель БОГ, посланий рятувати мою сім'ю, і спочатку я думав, що це стане неможливим, поки я не отримаю позику, і запросив його до своєї сім'ї -Усім учаснику, від якого він не відмовився, і я пораджу будь-кому, хто справді потребує позики, звернутися до пана Бенджаміна Брейля Лі електронною поштою за адресою (lfdsloans@outlook.com), оскільки він є найбільш розуміючим і добрим сердечним кредитором I коли-небудь зустрічалися з турботливим серцем. Він не знає, що я роблю це, поширюючи свою доброзичливість у відношенні до мене, але я вважаю, що я повинен поділитися цим питанням з усіма вами, щоб звільнити себе від шахраїв, будьте обачливими, як вдавачі та зв’яжіться з правою кредитною компанією. com або whatsapp + 1-989-394-3740. .

    ВідповістиВидалити