пʼятниця, 10 травня 2019 р.

О жінко! Ти планети цвіт!

Останній місяць весни багатий на свята. Тільки відгриміли салюти найголовнішого свята – дня Перемоги над нацизмом і знову свято – День матері!Напередодні цього найніжнішого свята у бібліотеці-філії №6 влаштували унікальний захід: поетичний акорд «О жінко! Ти планети цвіт!».

На засідання жіночого клубу «Вогник» завітали херсонський поет і журналіст Олег Олексюк та хор «Наша пісня» обласного палацу культури.
Олег Васильович по-особливому, з ледь відчутним гумором розповів про свій життєвий та творчий шлях. 

Торкнувся роботи  Херсонського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка, яке він очолює.


Познайомив з власними новими книгами, яких немає у бібліотеці та читав вірші, в яких оспівується її величність – жінка. 


І це було так просто і по-справжньому, що  кожна жінка  сприймала ці слова так, ніби вони написані для неї.
Присутні дізналися, що 2018 рік був для нашого гостя зірковим. 

Книга О.Олексюка  «Від берега "Я" до пристані "Ти"» перемогла на Всеукраїнському літературному конкурсі у місті Червоноград, а сам автор отримав високу державну відзнаку – звання "Заслужений працівник культури України", з чим щиро його привітали.

У виконанні хору прозвучали пісні про маму та родину: «Мамині руки», «Голуби над батьківською хатою», «Біля калини плакала матір», «Мамина пісня». Багато хто підспівував, а хтось крадькома утирав сльозу…
Несподіваними для учасників заходу стали інтерактивні завдання.

Аукціон «О жінко! Є твоє ім’я й в книжках!»  визначив того, хто згадав найбільше книг, у назві яких є імя жінки. 


А бібліотекарі експромтом організували однойменну виставку.


Вікторина «Поезії рядки шукають автора» знайшла найкращого знавця віршів українських поетів.


Лагідні, пестливі чоловічі слова квітами проростають у жіночих душах.

Отак ми й склали букет ніжних чоловічих слів «Ти моя…» для всіх жінок: матерів, бабусь, доньок.Розходитися ніхто не поспішав. Одні вишику-вались у чергу за автографом поета, другі продовжували співати.


Щиро дякуємо Олегу Васильовичу Олексюку та учасникам хору «Наша пісня» за те, що подарували святковий настрій користувачам бібліотеки та бібліотекарям.
Вітаємо всіх з днем Матері! Краси, насолоди і вічної вроди! Від Бога – здоров’я, сил – від природи! Любові і ніжності від дітей та чоловіків!

Немає коментарів:

Дописати коментар