четвер, 24 жовтня 2019 р.

Живи смачно


У бібліо-кулінарію під назвою «Живи смачно» перетворилась на один день філія №6.Так креативно, цікаво і смачно провели бібліотекарі загальносистемний день інформації до Міжнародного дня кухаря та кулінара.


 
Тут було і своє меню, як у всіх закладах харчування.

На перше – гарячі факти та цікава інформація про педагога та кулінара Дарію Цвєк.  Учасниці клубу «Вогник» вперше почули це ім'я, а тому дуже уважно прослухали інформацію про талановиту жінку, яка для багатьох поколінь господинь була взірцем доброго смаку не лише в кулінарії, а й в способі життя.

А ось з книгами пані Дарії багато хто знайомий і, як виявилось, навіть готують за її рецептами. 


Дарія Цвєк – берегиня українських традицій. Її слова «Пам'ятайте одне: традиція в'яже родину, традиція в'яже сім'ю, традиція в'яже державу» спонукали присутніх до розповіді про їх родинні традиції.

На друге у меню бібліо-кулінарії «Живи смачно»  –  фірмові рецепти від читачів. У кожної господині є свої маленькі секрети приготування тої чи іншої страви. Тепер всі вони зберігаються у «Нашій книзі кулінарних рецептів», яка доступна кожному відвідувачу. 

На третє – «Креативна кулінарна майстерня».


Групі «креативщиць» потрібно було гарно нарізати та викласти овочі та фрукти, користуючись порадами з книг та журналів.

А в цей час основна група клубівців згадували та впізнавали за підказками пісні про їжу. І навіть співали!

А ось і результат кулінарної майстерні!

На десерт для всіх гостей виставка-дегустація «Смачна фантазія». 

Вихід кожної господині з оригінальним кулінарним шедевром зустрічали гучними оплесками.Під час дегустації продовжувалось обговорення почутої інформації про Дарію Цвєк, обмін рецептами і як завжди, задушевні бесіди.


Жити смачно – це не тільки про їжу, а й про приємне спілкування, натхненне читання, радість творчості, пізнання чогось нового, обмін  досвідом...  Все це є у нашій бібліотеці. Завжди чекаємо на Вас!


4 коментарі:

  1. Дякуємо Вам дуже. Сучасна бібліотека має бути різною. Над цим і працюємо)))

    ВідповістиВидалити
  2. Відповіді
    1. Дякуємо Вам за такий приємний коментар) Хочемо, щоб бібліотека була "живою" і цікавою. Стараємось)))

      Видалити