Щоб текст вважався нон-фікшн, він повинен бути фактично точним та написаним з урахуванням літературного стилю та техніки. Форми цього жанру включають біографію, автобіографію, мемуари, щоденники, літературну публіцистику, хроніки, особисті нариси тощо.
Книги на виставки-відкриття «Нон-фікшн – це легко та цікаво», об’єднані за змістом у три розділи: «Роздуми про життя», «Сходинки до ідеалу», «На вершині досягнень».
На першій полиці серед різних книг ось такі: збірник поезій, прози, спогадів Романа Набєгова «Ни шагу назад», воєнний щоденник Геннадія Афанасьєва «Піднятися після падіння», книга про таємницю віри в себе «Філософія впевненості в собі» автор Шарль Пепен.
У другому розділі «Сходинки до ідеалу» вас зацікавлять книги Стівена Кові «12 важелів успіху» та Тетяни Яловчак «Підкори свій Еверест», а в третьому - «Неймовірні п'ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію» Бріджит Квінн, «Бонжур, щастя! Як отримувати радість від життя» Дж. Кет Каллан, «Мої винаходи. Автобіографія» Нікола Тесла.
Виставка-відкриття вже чекає вас!
Немає коментарів:
Дописати коментар