Зацікавила старшокласників і гра «Правда чи ні?». Прослухавши науковий факт, вони повинні були сказати, чи правдивий він.
Деякі факти не викликали сумнівів і дев'ятикласники легко знаходили відповідь.Інші були спірними, думки розходилися. Але, все таки, гра завершилася успішно.Далі говорили про наукові винаходи українців, які зробили неабиякий внесок у світову скарбницю винаходів, чим і змінили наш світ на краще. Імена цих людей відомі усьому світу. Однак про те, що народились вони на території, яку займає сучасна Україна, багато хто навіть і не здогадується.
Наприклад, мало кому відомо, що український фізик та електротехнік Іван Пулюй за 14 років до того, як Вільгельм Рентген відкрив рентгенівське проміння сконструював трубку, яка згодом стала прообразом сучасних рентгенівських апаратів.
Перевіряючи увагу школярів, бібліотекар провела експрес-тест «Хто винахідник?», пропонуючи підібрати до експонованих винаходів прізвище автора.
Під час заходу дівчата та хлопці спробували себе у ролі науковців і дослідників. Вони намагалися за підказками результатів певних досліджень і деяких відомостей впізнати про що йшла мова.
Підказок було п'ять, але вже після другої з'явилася правильна відповідь. Вітаємо переможця!
Ну і насамкінець, дев'ятикласники успішно пройшли онлайн-вікторину, до Всесвітнього дня науки.Бажаємо всім нових цікавих знань!
Немає коментарів:
Дописати коментар