Поділився емоціями, які захопили його перед виступом та під час виступу.
Як тренер гарного настрою, Андрій Вороной надав декілька порад щодо прокачки почуття гумору.
Дякуємо Андрію. Він - крутий! Він - українець з Донбасу, у Польщі розвиває стендап-культуру. Всього лише за два роки зумів зібрати велику аудиторію, і робить концерти. Браво!!!
Бібліотекарі також підготували порцію жартів із бібліотечного життя. Адже іноді, щоб задовольнити потребу читача, треба мати неабияке почуття гумору. Ось які бувають запити: "Повесть беременных лет", "Графонте-300", "Преступление на Казани", "Над пропастью моржи", Д.К.Мирон "Пока чего", "Обком звонит в колокол" тощо.Невимушена атмосфера онлайн зустрічі, її гумористичний тон спонукали учасників розповідати смішні історії зі свого життя.
Вікторія Концева приєдналася до нашої зустрічі, хоч і проживає вже у Києві, і розповіла смішні випадки у роботі вчителя.Потім згадували гумористичні літературні твори. А це: "Тореадори з Васюківки" Всеволода Нестайка, "Мисливські усмішки" Остапа Вишні, "12 стільців" Ільфа і Петрова, "Кайдашева сім'я" Івана Нечуй-Левицького, "За двома зайцями" Михайла Старицького, "Пігмаліон" Бернарда Шоу.
Бібліотекар із міста Вугледар Анастасія Майорова порадила книгу "Манюня" Наріне Абгарян. За її словами - це напрочуд смішна розповідь про двох дівчаток-підлітків.
І насамкінець Олександр Телеватюк, який проживає зараз у Росії, прочитав гумореску "Батькова наука" Павла Глазового. Послухайте!
Час скінчився. Але ніяк не хотілося покидати ефір. Чудова вийшла зустріч: добра, весела, сонячна! І багато-багато усмішок!
Дякуємо спікеру Андрію Вороному і всім, хто приєднався до онлайн-зустрічі. Нехай посмішка якнайчастіше з'являється на ваших обличчях.
Немає коментарів:
Дописати коментар