У суєті сучасного життя ми щодня проходимо, проїжджаємо по багатьом вулицям, повз багатьох будівель і споруд. Тому у нас з часом виробляється стереотип: вони завжди були такими без будь-яких зовнішніх змін. Однак це далеко не так…
У загальносистемний день краєзнавця «Культура Херсона – погляд крізь століття: розповіді з історії рідного краю» бібліотекарі філії №6 радо вітали студентів Херсонського політехнічного фахового коледжу Державного університету "Одеська політехніка".
Темою обговорення була давня та сучасна культура Херсона, звичаї херсонців, світське життя.
Першокурсники познайомилися з минулим міста крізь призму спогадів його жителів та туристів. Особливо сподобалася інформація про улюблену розвагу херсонців середини ХІХ століття із записок відомого мандрівника О. Афанасьєва-Чужбинського. А перед тим, як розповісти про цю розвагу бібліотекарі запитали у присутніх «Як ви гадаєте, яка у херсонців середини ХІХ століття була улюблена розвага?». Найближче до правильної відповіді було припущення, що херсонці полюбляли прогулюватися набережною.
Сучасний Херсон розкрився хлопцям і дівчатам через чудові світлини, зроблені читачкою нашої бібліотеки Катериною Терентьєвої.
А гостя Віра Крайнюкова– учасниця Херсонского плейбек-театру «Suncity» не тільки розповіла про цей незвичайний сучасний театр, а й запросила студентів спробувати свої таланти.
Бібліотекарі презентували фрагмент краєзнавчої виставки "Херсонські етюди", бібліографічний дайджест «Культурне життя Херсона: минуле міста крізь призму спогадів його жителів» та буклет «Культура Херсона – погляд крізь століття»
Інформація, з якою познайомилися присутн іу День краєзнавця, пригодиться їм у навчанні та житті, а студентам спеціальності "Туризм" ще й для майбутньої трудової діяльності.
Культура і історія Херсона унікальні і багатогранні. У ньому багато затишних куточків, старовинних будівель, храмів і парків.
Треба тільки вдивитися в обличчя свого міста. Місто таїть в собі чимало спокус для туристів.
Немає коментарів:
Дописати коментар